אלבומי תמונות

אלבומי תמונות מסורתיים מפנים מקומם לטובת אלבומי התמונות הדיגיטליים, החדשניים והמעוצבים. ב- gpix, אתר להורדת תוכנה לעיצוב ולעריכת אלבומי תמונות דיגיטליים ניתן לעצב אלבומי תמונות אישיים, מרגשים ומצחיקים ו... עם התמונות שלכם. כל שצריך לעשות הוא להוריד את התוכנה בחינם, לבחור את סוג אלבום התמונות המבוקש ואז נפרסים בפניך עמודי האלבום וכל שנותר הוא לגרור את התמונות לתבניות הקיימות ב אלבום דיגיטלי וליהנות מעיצוב אלבום דיגיטלי לפי טעמכם.

התוצאה- מדהימה. ב- gpix מדפיסים את עמודי האלבום שעיצבתם, כורכים את אלבום התמונות בהתאם לסוג הכריכה שעיצבתם ושהזמנתם ושולחים אליכם הביתה אלבום תמונות של ממש, ארוז וחגיגי.

אלבומי תמונות- מתנה מושלמת

אלבומי תמונות של gpix הם מתנה מושלמת כמעט לכל אירוע. אלבומי תמונות מתנה לסבא ולסבתא, אלבומי תמונות מתנה לחג, אלבומי תמונות לימי הולדת ולימי נישואים, אלבומי תמונות מתנה לפורשים מתפקיד, אלבומי תמונות מתנה למסיבות רווקות, לחג לעובדים, לבעל, לאישה, לילד... לכל אירוע!

אלבומי תמונות- לתיעוד האירועים החשובים בחיים

אלבומי תמונות של gpix מתעדים אירועים כגון, חתונה, היריון, בר מצווה, בת מצווה, ברית, ברית, קבלת ספר תורה, מסיבות ימי הולדת וכל אירוע ששווה לזכור, לציין ולאגד בצורה חגיגית ומכובדת.

אלבומי תמונות- מדפדפים בטיול האחרון

אין כמו להיזכר בטיולים באמצעות התמונות שצילמנו וסידרנו לפי ימים ומקומות באלבום תמונות דיגיטלי המיועד לכך. אחרי שמעצבים את האלבום הראשון של הטיול, בטיול הבא כבר מתכננים את התמונות בהתאם למיקום שלהם באלבום. ניתן לכתוב על השידרה של הספר את שם הטיול והשנה ולמקם אותו בכוננית הספרים. כשהסבתא תגיע לביקור היא יכולה י ישובה בסלון ולדפדף באלבום, כבר לא צריך להקים אותה לחדר מחשב כדי לצפות בתמונות השמורות במחשב.

תוכנת gpix- לא רק אלבומי תמונות

בתוכנת gpix לעיצוב ולעריכת אלבומי תמונות ניתן לעצב מגוון מוצרים כמו לוחות שנה, כרטיסי ברכה, הזמנות, פוסטרים וקולאז'ים. אלבומי תמונות ניתן לבחור ממגוון גדלים, במגוון כריכות ובשלל עיצובים ותבניות הקיימים בתוכנה ועומדים לרשות לקוחות gpix.
אלבום תמונות, אלבומי תמונות, אלבום דיגיטלי