אלבום דיגיטלי לחתונה במדבר

 

 

בשנים האחרונות ניראה כי הרצון להפיק חתונה שונה וכזאת שתיזכר בעוד שנים ארוכות לא רק בקרבינו אלא גם אצל האורחים הולך ומתגבר. אז אם כבר הרחקנו לכת והפלגנו הרחק עם הפנטזיה לחתונה לא שגרתית למה לא להיעצר במדבר.כן, במדבר.

אז נכון, אולי נקבל מצד הורינו הערות על כך שזה לא מכובד ושהאורחים המכובדים והמעונבים שלהם לא ייסעו כמה שעות של ניווטים צבאיים שבסופם יגיעו לשום מקום, ושצריך להפריד בין הטיול של אחרי הצבא לחיים האמיתיים, והאמהות ה"פולניות" יוסיפו וידגישו שלא מגישים אוכל במקום בו מסביב הכול רק חול וחול. ועוד כאלה וכאלה הערות שמגבירות בנו את הרצון לקיים את האירוע רק כדי שיבינו סוף סוף שהחתונה היא קודם כול שלנו, ושבגיל כך וכך אנחנו מספיק גדולים לקבל החלטות לבד גם אם לא תמיד הן עומדות בכל הציפיות שלהם מאיתנו. אז במקרים בהם המשפחה מספיק פתוחה לרעיונות מסוג זה החוויה היא קסומה ואין ספק זה יהיה אירוע מיוחד במינו, אך במקרים כמו אלה שהזכרתי קודם אולי עדיף שלא לפתוח חזית מול ההורים בערב החתונה, זה לא בדיוק הזמן המתאים לסגור את מעגל מרד הנעורים שהתחלנו לפני כמה שנים. אז לאלה שאין באפשרותם לממש פנטזיות הייתי מציעה לא לוותר על החלום ואולי לשלב את המדבר ביום צילומים שיקדים את ההגעה לאירוע, אפשר לקיים את החתונה באולם או גן אירועים בדרום, ולהקדים את כל ההכנות כך שיהיה מספיק זמן לחזור לחתונה ואולי גם להתנקות קצת בטאצ' אחרון לפני הכניסה לחופה, אבל בשום פנים ואופן לא לוותר על החוויה. אין ספק שצילומי חתן וכלה במדבר והפקת אלבום תמונות מעוצב באופן ידני או אלבום דיגיטלי, מהן יהיו חוויה קסומה בלתי נשכחת. הנופים המדהימים, התחושה הטבעית והחזרה לשורשים. השקט והרוגע שבנוף המדברי ודאי יתרמו להירגעות שכל זוג זקוק לה אחרי הלחץ מהימים הארוכים שעברו בהכנות לחתונה, ולפני ההתרגשות שמצפה להם בכניסה לחופה. ואם יש מספיק זמן ניתן לגלוש עם הצילומים עד לשקיעה. הצבעים המרהיבים שהטבע יתרום לתמונות בשילוב נופי המדבר יהיו עוצרי נשימה. אין ספק שמתמונות כאלה ניצור אלבומי תמונות משגעים.

לסיכום, מאחר והפקת חתונה במדבר עולה לא מעט כסף, וכמו שכבר הזכרנו גם אם אתם זוג מאד לא שיגרתי וחובב טבע לא בהכרח שההורים והאורחים יתחברו לחתונה מסוג זה. על כן, הפקת אלבום החתונה הוא אפשרות מצוינת למימוש פנטזיות, עליו רק אתם מחליטים אולי תצטרכו להוסיף לצלם תשלום עבור הנסיעה למדבר אך מדובר בסכום סמלי והמזכרת מחוויה כזו וודאי שווה את הכסף.     

טיפ לסיום, תמיד תוכלו לבקש מהצלם לתפוס רגע קסום מהנוף ששבה את ליבכם איתכם או בלעדיכם ולהפוך את התמונה לצילום  ענק בהדפסה על קנווס שישמש תחליף לתמונה שתלויה בסלון או בחדר השינה.