אלבום דיגיטלי- החתונה

חושבים להפיק אלבום תמונות ייחודי ושונה לחתונה? לענף הדפוס יש פתרונות ייחודיים מרתקים ומעניינים מהתחום הטכנולוגי המתקדם, אשר יעניקו לחתונה שלכם את המראה המושלם אליו אתם שואפים בהנצחת האירוע לדורי דורות. החידוש האחרון אותו מציעים בתי הדפוס, הצלמים ובתי הסטודיו המתקדמים, הוא אלבום דיגיטלי, ובמאמר הבא, נכיר את היתרונות של אלבום דיגיטלי על פני אלבום תמונות שגרתי, וכן את התהליך המשמש את המעצבים הגראפיים ובתי הדפוס בהפקה ובעיצוב של אלבום תמונות דיגיטלי.

היתרונות של אלבום תמונות דיגיטלי

אלבום דיגיטלי הוא אלבום אשר עובר את תהליך העיצוב כולו על גבי המחשב. בניגוד לעיצוב של אלבום תמונות שגרתי, ולצורך העניין כאשר מדובר בעיצוב של אלבום חתונות, שם יש צורך בביצוע של גזירת תמונות, שילוב של אלמנטים שונים מהטבע כמו עלים יבשים ופרחים, אשר בפירוש עשויים לפגוע בתמונות המוטמעות אל האלבום ובמידה ויהיה צורך בתמונות לצרכים אחרים, יהיה צורך בהדפסתן המחודשת, עיצוב של אלבום דיגיטלי המתבצע על גבי המחשב, אינו דורש שימוש בכל חומר פיזי כזה או אחר, שכן את האלמנטים המעצבים את האלבום, משיגים הגרפיקאים מרשת האינטרנט....

העובדה כי ניתן לשלב אלמנטים שונים מרשת האינטרנט בתהליך של עיצוב אלבום תמונות דיגיטלי, מאפשרת יד חופשית ויצירתית יותר לגרפיקאים המעצבים, שכן רשת האינטרנט מוצפת במגוון אדיר של רעיונות ואובייקטים לשילוב, החל מאובייקטים מעולם הטבע, ועד לעולם החי וצורות דיגיטליות. כמו כן, בכדי לבצע קולאז' של תמונות, משולבות תמונות שחור לבן ותמונות צבעוניות, יוכל המעצב לפעול בשיטה של ניסוי וטעייה עד לתוצאה המושלמת, וזאת מבלי להרוס אפילו תמונה אחת... בקיצור, עיצוב אלבום דיגיטלי על גבי המחשב מותיר יד חופשית רחבה למעצב, ומאפשרת תוצאות עיצוב ייחודיות ומעולות מעל ומעבר למתאפשר בעת ביצוע עיצוב של אלבום תמונות קונבנציונאלי.

עיצוב והדפסה של אלבום דיגיטלי

ובכן, למדנו כי מעצבים גראפיים מקצועיים מבתי דפוס או מטעם סטודיו לצילום אשר אמון על צילום החתונה על היבטיו השונים מציעים שירות של עיצוב אלבום דיגיטלי כחלק משירות הצילום הכולל, או בתוספת תשלום. יחד עם זאת, אם ניחנתם בחוש אסטטי מפותח ובכישורים אומנותיים משלכם, תוכלו גם אתם בקלות לחסוך את ההוצאה ולבצע את העיצוב של אותו אלבום תמונות בעצמכם! כיצד?

תוכנות לעיצוב של אלבומים דיגיטליים מוצעות להורדה ללא תשלום ברשת האינטרנט, באתרי האינטרנט של בתי הדפוס. הסיבה לכך היא כמובן העובדה כי בתי הדפוס מעוניינים להדפיס את האלבומים, ואף לחסוך את הטרדה שבביצוע העיצוב ללקוחותיהם, ומאפשרים ללקוחות להוריד את התוכנות ולבצע את העיצוב בעצמם.
אלבום דיגיטלי