איך לא חשבו על זה קודם?

 

מכירים את זה שיש לכם כמויות רבות של תמונות דיגיטליות ,המאוחסנות בספריית התמונות על גבי הדיסק הקשיח שלכם בבית, בהן אתם מביטים לעיתים נדירות בלבד? וכאשר מתחשק לנו להציג לאורחינו את התמונות ממסיבת יום ההולדת של ילדנו האהוב מהגן – נקרא לאורחים למחשב? כמובן שלא... בעיה זו היא רק אחת מבין שלל הבעיות המתחילות לצוץ כאשר מתעסקים בתמונות. אז נכון, פתרונות דיגיטליים קיימים בכל מקום בצורת אלבום דיגיטלי: פייסבוק, פיקסה וכו'. אלו אמנם עוזרות לנו לעשות סדר בבלגאן התמונות, אך פתרונות מסוגים אלו מוגבלים לשיתוף תמונות ברשת ושימוש פרטי של בעל המחשב עליו מאוחסנות התמונות.

הפתרון

יש הגורסים כי עידן אלבומי התמונות כבר חלף מן העולם, אך ההיפך הוא הנכון. אמנם אין חולקים על העובדה כי אלבום קלאסי, הכולל את הדפסת התמונות מהמצלמה הדיגיטלית שלנו, רכישת אלבום מחנות הצילום, והכנסת התמונות אל מאחורי הניילונים המובנים בתוך אותם האלבומים, הינה תופעה שאכן חלפה מן העולם, אך באותה נשימה, שירות חדש המאפשר יצירת אלבומי תמונות דיגיטליים באופן עצמאי נמצא במגמת עלייה מזה מספר שנים.

הפשטות

יצירת אלבום מעוצב בהתאמה אישית מעולם לא הייתה פשוטה יותר ואין כל צורך בשירותי צילום אירועים מקצועיים. בשלב הראשון, כל שעלינו לעשות הוא להיכנס לאתר המציע שירות שכזה, ולאחר מכן פשוט לבחור את התמונות אותן נרצה לראות באלבום הדיגיטלי המיוחל ולהעלותן ישירות לאתר. לאחר שהעלנו את התמונות הנבחרות לאותו אתר, נותר לנו לבחור את גודל האלבום הרצוי, צורתו, עיצובו ואת סדר התמונות המופיע בו, יחד עם טקסט נלווה אותו לעתים נרצה לכתוב לצד אותן תמונות נבחרות. וזהו... משלמים, וממתינים לאלבום המוכן שיגיע בדואר. כל כך פשוט...

והיעילות

אלבום תמונות מדהים, פשוט ומיוחד שמוכן תוך כמה דקות בלבד. שירות זה בהחלט יצר מהפכה שקטה בתחום פיתוח תמונות דיגיטליות ויצירת אלבומים למזכרת. מהפכה שקטה, מכיוון ששירות מהפכני זה טרם עלה למודעות בקרב כלל האוכלוסייה, ולמרבה הצער, ישנם הרבה מאוד אנשים שאינם מודעים לקיומו של פתרון יעיל, מהיר ופשוט שכזה. יחד עם זאת, בעיית המודעות היא עניין של זמן.