אלבום דיגיטלי כמתנה ייחודיתמחפשים מתנה שונה ומקורית להעניק לבן או בת הזוג לרגל יום השנה, או יום הנישואין? מחפשים מתנה מיוחדת להעניק להורים, לסבא או לסבתא? האפשרות להעניק מתנה לבני הזוג, בני המשפחה או לחברים אלבום תמונות דיגיטלי, הולכת ותופסת את מיקומה כמתנה ייחודית ומקורית אשר לא תאכזב. במאמר הבא, נכיר את אותו אלבום דיגיטלי, ואת האפשרות להעניק מתנה שונה ומיוחדת לחברים ולמשפחה אשר לא בלבד ותהווה מתנה ייחודית ושונה, אלא תאפשר לתת נגיעה אישית הנשארת עם מקבל המתנה לאורך שנים ארוכות.

אלבום דיגיטלי- מתנה מיוחדת לסבא וסבתאאין כמו תמונות הנכדים והילדים בכדי לשמח את סבא וסבתא, ובכדי לאפשר להם להתגאות מהצלחתם בהרחבת המורשת והדורות הבאים. אם בעבר, בכדי להעניק מתנה מיוחדת כמו אלבומי תמונות מעוצבים, היה עלינו לעמול רבות בכדי לפתח את התמונות מחדש, ולעצב באופן עצמאי את אלבום התמונות בצורה אישית ומיוחדת, הרי שכיום, האלבום הדיגיטאלי הופך את המשימה לקלה ונוחה במיוחד, ובהחלט לא פחות מעניינת ומקורית. ביתרון של עיצוב אלבום דיגיטלי, טמון בעובדה כי הוא מבסס את תכניו על תמונות דיגיטאליות, השמורות לרוב על גבי המחשב האישי או על גבי המצלמה עצמה. וכך, אין צורך בפיתוח מחודש של התמונות בכדי לשלבן באלבום התמונות אותו אנו מעצבים לסבא ולסבתא.

באמצעות תוכנות מחשב ידידותיות ופשוטות לשימוש, נטען אל עמודיו הפנימיים של אלבום תמונות דיגיטלי צעד אחר צעד את התמונות של הילדים, כשאנו יכולים להעניק לאלבום התמונות מראה הממחיש את שלבי ההתפתחות של כל ילד או נכד. אלבום דיגיטלי אינו מגביל את המעצבים במספר העמודים אותו אנו מעוניינים להפיק, וכך נוכל ממש להפיק ספר זיכרונות שלם המתאר את כל צעדי ההתפתחות של כל נכד במשפחה, מגיל הינקות ועד לגילו הנוכחי. בעמודיו של אלבום תמונות דיגיטלי, אין הגבלה בגודל סטנדרטי של התמונה, וכך נוכל לשלב תמונות גדולות וקטנות, תמונות של לפני ואחרי, וכן קטעי טקסט המתארים את המתרחש בתמונה או בתמונות... ובכך, מתאפשרת לנו נגיעה אישית בכל תמונה, ובכל עמוד, ונתאר את התמונות ממש כפי שאנו מספרים את סיפור התפתחותו וגדילתו של הילד לסבא ולסבתא, אשר מובטח כי יהיו מרוצים מהמתנה

את האלבום, ניתן כמובן לעצב על פי מקבל המתנה, ואם אנו מעניקים אותו בין בני זוג, ניתן לשלב תמונות מהחיים המשותפים, טיולים ונקודות ציון חשובות בחיינו כמו חופשות אותן בילינו באחד מאתרי צימרים בארץ, תמונות רומנטיות במיוחד, ולמעשה, היד היא חופשית, העיצוב מתבצע על ידינו, וכל שנותר יהיה עלינו לעשות בסיום העיצוב, הוא לפנות אל בתי הדפוס המקצועיים המתמחים בהדפסת אלבומי תמונות מסוג זה בכדי להבטיח את איכות התוצאה ושמירתה לאורך שנים ארוכות.
אלבום תמונות