הנצחת אירועים על גבי אלבום דיגיטלי

צלמי האירועים המקצועיים, מציעים לחוגגים את האירועים השונים את השירות החדיש והמתקדם ביותר בענף הדפוס, הנצחת האירוע על גבי אלבום דיגיטלי מתקדם. העידן הטכנולוגי המתקדם, הוא עידן של תקשורת מחשבים וטכנולוגיה מתקדמת, והוא אינו פוסח על החידושים והשדרוגים של ענף הדפוס. החידוש המתקדם ביותר בענף, הבא לידי ביטוי במוכנות דפוס ייחודיות, תוכנות מחשב ייעודיות ועוד, הוא החידוש באפשרות של הדפסת אלבום תמונות דיגיטלי מתקדם לאירועים. אם כן, מהו בדיוק אלבום דיגיטלי? מה היתרונות של אלבומי תמונות מסוג זה על פני אלבומי תמונות שגרתיים? כיצד נדע להבדיל כאשר יציע לנו הצלם אלבום תמונות מסוג זה, כי אכן קיבלנו אותו? על כך ועוד, נרחיב במאמר הבא.

מה הוא אלבום דיגיטלי?

ובכן, מה שמבדיל בעיקר אלבומים דיגיטאליים מהאלבומים הקונבנציונאליים, הוא העובדה כי התמונות באלבום מסוג זה מודפסות ישירות על גבי העמודים. עובדה זו, מאפשרת למעצבים להעניק לאלבום מראה ייחודי ושונה, שכן ניתן יהיה לעצב את האלבום כך שיכלול תמונות בגדלים שונים ובזוויות שונות בכל עמוד ועמוד. צלמים המציעים לחוגגי האירועים פיתוח, עיצוב והדפסה של אלבומים דיגיטאליים בעת סגירת הסכם, מציעים חבילת שירות כוללת, אשר תכלול את ביצוע העיצוב על ידי מעצב מקצועי, וכן את הדפסתו תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר המבטיחים את איכות ההדפסה ואת שמירת האיכות לאורך שנים.

אם ברצונכם להתמקח מעט על מחיר האלבום, תוכלו לבקש לבצע את עיצוב האלבום בעצמכם. למעשה, עיצוב של אלבומים מסוג זה מתבצע באמצעות תוכנות ייעודיות לעיצוב אלבומים דיגיטאליים, כאשר את התוכנות הללו ניתן להוריד ממגוון של אתרי אינטרנט של בתי הדפוס המספקים שירות הדפסה של אלבומים כאלו. לאחר שהורדתם את התוכנה אל המחשב האישי, תתבקשו לטען אל עמודי האלבום את התמונות המתאימות לכל עמוד, ולקבוע את זוויותיהן, ואת גודלן. כמו כן, תוכלו לשלב כל מיני אלמנטים שונים כמו פרחים מודפסים, פרפרים ועוד בכדי להעניק לעיצוב מראה שונה ומקורי. ביצוע עיצוב עצמאי לאלבומים מתאפשר בקלות ובנוחות, תודות לידידותיות התוכנות המשמשות לצורך זה.

החלק האינטגראלי הבלתי נפרד מהשירות אותו יספק לכם הצלם אשר הבטיח הפקה של אלבום מסוג זה לאירוע, בין אם בחרתם לעצבו לבדכם או לאו, הוא נושא ההדפסה. חשוב שהדפסת האלבום תתבצע בבתי הדפוס המובילים והמקצועיים, שכן רק אלו מסוגלים להעניק לאלבום את המראה המושלם הסופי, הבא לידי ביטוי באיכות התמונה ובחדותה, וכן אלו יבטיחו שימוש בחומרים הנכונים, דהיינו, הדיו המתאימה והנייר המתאים, בכדי לשמר את איכות האלבום לאורך שנים.
אלבום תמונות