הריון ועד בר מצווה – אלבום דיגיטלי

אלבום תמונות הוא מרכיב הכרחי בתיעוד שלבים משמחים בחיים, החל משלבי הריון שונים וכלה במסיבת בר מצווה של הפעוט שהפך בלי שכמעט נרגיש לנער צעיר. במהלך השנים חלו שינויים שונים באלבומי התמונות, כאשר בשנים האחרונות נכנס לתמונה, תרתי משמע, שחקן חדש – "אלבום דיגיטלי". אלבום דיגיטלי הוא, למעשה, אלבום וירטואלי מקוון אותו ניתן למצוא באתרים שונים במגוון פורמטים, והוא מתאים להטענת תמונות בעת הריון, לאחר לידה וגם ממסיבת בר מצווה של הבן. באינטרנט ישנם אתרים המשמשים ליצירת אלבום דיגיטלי אישי, להעלאת תמונות של הריון, בר מצווה או כל אירוע חשוב אחר ולבסוף גם לביצוע הזמנה של אלבום ממשי, בו תוכלו לדפדף וגם להראות לאורחים.

אלבום דיגיטלי – הריון, בר מצווה ומה שביניהם

הטרנד של אלבום דיגיטלי כאפשרות נהדרת להנצחת אירועים מרגשים, כדוגמת הריון או בר מצווה החל בערך לפני כ-10 שנים. השלב הראשון במהפך הווירטואלי היה, כמובן, כניסת המצלמות הדיגיטאליות לחיינו. מצלמות אלה החליפו במהרה את סרטי הצילום הישנים ואת הצורך לכתת רגליים אל חנות הצילום לאחר תיעוד של שלבי הריון שונים של האישה או את הנער הצעיר שהגיע לגיל בר מצווה. מאוחר יותר הופיע גם אלבום דיגיטלי ראשון – הרי התמונות שלנו מאירועים שונים (כדוגמת הריון, לידה ואפילו בר מצווה) שמורות כבר בתיקיות במחשב, וכל מה שנותר לעשות הוא להטעינן באתרים שונים המציעים שירותי אלבום דיגיטלי. עם זאת, שום אלבום דיגיטלי, ויהיה המשוכלל והיפה ביותר שניתן לעלות על הדעת, איננו מהווה תחליף לאלבום התמונות המסורתי. בדיוק מסיבה זו, ניתן להדפיס אלבום דיגיטלי של הריון, לידה או בר מצווה, ולהפוך אותו גם לאלבום רגיל.

אלבום דיגיטלי – למה כדאי?

אלבום דיגיטלי מציע למגוון המשתמשים בו, החל מזוג המתעד הריון, דרך מסיבת בר מצווה וכלה בצעירים שחזרו מטיול תרמילאים, מגוון של יתרונות. אחד היתרונות הבולטים של אלבום דיגיטלי על פני אלבום תמונות מסורתי הוא מה שנהוג לכנות "שיתופיות". אלבום זה יכול להיות זמין לגולשים שונים: בני המשפחה הקרובה, הורים מתגעגעים מחו"ל, הרוצים לעקוב אחר התפתחות הריון של ביתם האהובה או חברים שלא הגיעו למסיבת בר מצווה ורוצים לראות תמונות של החברה. אלבום דיגיטלי גם איננו תופס מקום על המדף ואיננו מתבלה. בנוסף לכל אלה, היום ישנה אפשרות להדפיס אלבום דיגיטלי במגוון עיצובים, בעלות נמוכה יחסית, ולתעד זיכרונות נעימים של הריון והימים בטרם הלידה, של הזאטוט הקטן בים ובבריכת השחייה, תמונות מהכניסה לכיתה א' וגם ממסיבת בר מצווה מרגשת.

אלבום דיגיטלי – כל מה שצריך לדעת

אלבום דיגיטלי הוא, כאמור, פלטפורמה נוחה ביותר לאחסון תמונות מאירועים שונים, החל משלבי הריון, דרך מסיבות יום הולדת של הבן בגן וכלה באירוע בר מצווה, והוא פתרון נהדר מבחינת השימור והתיעוד של  הזיכרונות היקרים ללבכם. בנוסף לכך, אלבום דיגיטלי מקצועי ניתן גם לעצב לבד, ולשלוח בקשה להדפסה לחברה המנהלת את האתר. כך תוכלו ליהנות משתי גרסאות – גרסה ווירטואלית, שאיננה תוספת מקום, וגרסה מודפסת של אלבום תמונות מסורתי בו אפשר לדפדף מפעם לפעם ולעלות זיכרונות משלבי הריון שונים או ממסיבת בר מצווה.