הנצחת חופשה באלבום דיגיטליהדרך המסורתית והמקובלת ביותר להנציח רגעים חשובים בחיים, היא אלבום תמונות תמונות. אלבומי תמונות היו ועודם הדרך הפופולארית ביותר לשמור על תמונות, ובייחוד כאשר מדובר בתמונות מהחופשה האחרונה אותה בילינו עם המשפחה, חופשת צימרים או חופשה בבתי המלונות. אם כן, במה שונה הדרך להנציח חופשת צימרים באמצעות אלבום דיגיטלי מאשר באלבומי התמונות השגרתיים? במה נבדל אלבום דיגיטלי מהאלבומים הקונבנציונאליים, ולמה עדיך לתעד טיול או חופשת צימרים באלבום דיגיטלי בתוך אלבום תמונות מסוג זה?

שילוב טקסט בעמודי אלבום התמונותאלבומים דיגיטליים, שונים במהותם מאשר אלבומי תמונות סטנדרטים, שכן באלבום תמונות זה הדפסת התמונות מתבצעת ישירות על גבי עמודי האלבום. עובדה זו, מאפשרת למעצבים, בין אם העיצוב מתבצע על ידינו או על ידי מעצבים גראפיים מקצועיים, להשתולל עם העיצוב, שכן העיצוב מתבצע על גבי המחשב וניתן לשלוט באופן מלא בדרך שבה יוצגו התמונות על גבי עמודי האלבום השונים. אחד היתרונות הבולטים ביותר שבעובדה זו, היא האפשרות לשלב טקסטים בתמונות, המתארות את המתרחש בתמונות, ובך ליצור מעין ספר המתאר שלב אחר שלב את המתרחש בתמונות, ולהעניק לאלבום התמונות עניין רב יותר מאשר אלבום תמונות שגרתי.

כך, תוכלו לתאר את תהליך חופשת צימרים מתחילתה ועד סופה, תוך שאתם משלבים את התמונות על פי סדרן הכרונולוגי אל עמודיו הפנימיים של האלבום באמצעות טקסטים אשר יופיעו כמובן, לאחר ההדפסה. את הטקסטים תוכלו לעצב ממש כפי שמעוצבים המילים בעמודים במעבד תמלילים ממוחשב, על ידי עיצוב הגופן, צבעו ועוד.

עיצוב אלבום דיגיטלי לטיול באמצעות מעצב מקצועיהאפשרות השנייה, לעצב את עמודיו הפנימיים של אבלום דיגיטלי המתאר חופשת צימרים בה ביליתם לאחרונה, היא לעצב את האלבום באמצעות השכרת שרותיו של מעצב גראפי מקצועי. בתי הדפוס, אשר יספקו לכם את השירות של הדפסת אלבום תמונות דיגיטלי, יספקו בין היתר שירות זה, שכן אלו מעסיקים תחתיהם צוות גראפי מיומן ומנוסה בעיצוב של אלבומים מסוג זה. אלו, יקבלו לידיהם את התמונות אותן תעבירו אליהם במייל או צרובים על גבי תקליטור, כאשר בשלב זה רצוי לשלוח אל המעצבים את הטקסטים עבור כל תמונה באמצעותם תרצו לתאר את המתרחש, וכך גם תוכלו להעביר אל המעצבים את סדר ההתרחשויות בטיול.

היתרון שבשימוש בשרותי עיצוב מקצועיים, יבוא לידי ביטוי בתוצאה הסופית, שכן המעצבים, ידעו כיצד לשלב אלמנטים שונים בעת עיצוב האלבום, יבצעו קולאז'ים לתמונות אשר ימחישו תנועה או את הנעשה בתמונות באופן חזותי ומרשים, ובסופו של דבר, תתקבל תוצאה מדהימה אשר תנציח חופשת צימרים באלבום איכותי, ובעיקר שונה וייחודי.
אלבום תמונות