איך מעצבים אלבום דיגיטלי?

צלמי אירועים מקצועיים, ובתי סטודיו לצילום מתקדמים, מציעים ללקוחותיהם את הפלא הטכנולוגי האחרון בענף הדפוס, האלבום הדיגיטלי. זהו אלבום מקצועי ואיכותי, המשתמש בטכנולוגיות המשמשות את מפיקי המגזינים היוקרתיים ביותר בעולם בכדי להנציח תמונות ורגעים מחיינו ואת האירועים השונים באופן האיכותי והמתקדם ביותר המוכר כיום בענף. השלבים של הפקת אלבומי תמונות דיגיטאליים, כוללים את הצילום כמובן, כאשר זה מתבצע על פי רוב באמצעות מצלמות דיגיטאליות איכותיות המפיקות תמונות משובחות, משם אל עיצוב האלבום על ידי גרפיקאים מנוסים או עיצוב עצמאי, ולבסוף, מובא אלבום דיגיטלי אל בתי הדפוס המקצועיים והמתקדמים ביותר לצורך הדפסתו. במאמר הבא, נסקור את הדרכים המשמשות את הגרפיקאים בכדי לעצב אלבום דיגיטלי, ומכיר את הדרכים לבצע עיצוב של אלבום תמונות דיגיטלי באופן עצמאי.

עיצוב אלבום תמונות דיגיטלי על ידי מעצבים גראפייםבתי דפוס המציעים לנו שירותי הפקה כוללים של אלבומי תמונות דיגיטאליים, מאפשרים לנו להשתמש בשרותיהם של המעצבים הגראפיים המועסקים תחתיהם. המעצבים, משתמשים בכלי הגראפיקה המתקדמים ביותר, ובתכונות המתקדמות, בכדי לעצב את עמודיו הפנימיים של האלבום. כל שעלינו לעשות הוא להעביר אל הצוות הגראפי דיסק אשר שמורות בו התמונות אותן אנו מעוניינים לשלב באלבום הדיגיטלי המופק בבית הדפוס, ומשם ימשיכו המעצבים כשהם משתמשים בתמונות אותן העברנו בכדי להטמיען במקצועיות אל עמודיו הפנימיים של האלבום.

המעצבים, ישלבו בעמודי האלבום תמונות בגדלים שונים ובצבעים שונים, כל למשל יוכלו לשלב את אותה תמונה בצבעים ובשחור לבן זו תחת זו, כך שיוצר אפקט חזותי מרשים וייחודי לתמונה. כישוריו של המעצב, והיכרותו עם תוכנות העיצוב המתקדמות הם אלו אשר יאפשרו לו להציב את התמונות באופן המקורי והחדשני ביותר, בדרך אל קטלוג עשיר בצבעים ובתמונות מיוחדות ואל אלבום דיגיטלי איכותי ומיוחד.

עיצוב אלבום דיגיטלי באופן עצמאיבכדי לחסוך את ההוצאות הכרוכות בשימוש בשרותי העיצוב הגראפי המקצועיים, ניתן לבצע את העיצוב של אלבום תמונות דיגיטלי באופן עצמאי. עיצוב אלבום מסוג זה בעצמנו, יתבצע תוך שימוש בתוכנות עיצוב ייעודיות, אותן ניתן להשיג בחינם להורדה דרך אתרי אינטרנט רבים, בחיפוש פשוט אחר תוכנות לעיצוב אלבום דיגיטלי. התוכנות הן ידידותיות להפליא, ניתן להשיגן בשפה העברית, כך שכל שעלינו יהיה לעשות הוא לשבץ את התמונות הנבחרות בין עמודי האלבום, לקבוע את גודלן ואת מיקומן על גבי העמוד, ואף יתאפשר לנו לשלב קטעי טקסט המתארים את הנעשה בתמונות. לאחר שנסיים את תהליך העיצוב, תפיק התוכנה קובץ המכיל את האלבום, אותו נוכל להעביר ישירות אל בתי הדפוס המתמחים בהדפסת אלבום תמונות דיגיטלי להמשך התהליך.
אלבום תמונות