אלבום דיגיטלי

בעבר כל החתונות נראו אותו הדבר, כולם התחתנו באולם, אל השולחנות הגישו את אותו הדג למנה הראשונה, ה"תקליטן" שניגן בחתונה של הבת דודה ניגן גם בחתונה של הבן של השכנה, ובמקרים הכי קיצוניים אם היית במעמד המתאים ורצית להיות קצת שונה, הזמנת להקה או זמר אורח שיקפיץ את האורחים. היום, אחרי שהקדמה נגעה גם בתחום החתונות ומספר האפשרויות לחתונה החלומית הוא אין סופי. קיימים בשוק אין ספור אטרקציות המוצעות לזוג המאושר, כאשר כל דבר העולה בדמיונכם הוא אפשרי ואף רצוי. החל מהפרחת בלונים, יונים, כנריות שמחופשות למלאכיות ועד לחתונה ביום שישי בצהריים על חוף הים או בקרחת יער כשכל המוזמנים יחפים ולבושים בלבן.

אז באמת, מאז שהתקדמנו קצת בתחום החתונות, אם פעם היה מגיע צלם בודד עם מסרטה ומצלמת סטילס אנלוגית והתמונות היו בשחור לבן. אז אחרי שהבנו מניסיון שתיעוד האירוע הוא חלק מאד חשוב בהפקת האירוע, היום כבר מדובר בצוות מקצועי שמצויד במינימום שלושה צלמים לתמונות דיגיטליות מצלמת רחף לחופה ועוד אחת לרחבת הריקודים ושני צלמי וידיאו אה.. ואם כל זה לא מספיק אז יש גם צ'ופר צילום מגנטים לאירועים. ואם כבר צילמתם כ"כ הרבה תמונות איפה תאכסנו אותם? בארבעה אלבומים גדולים וכבדים שיעלו אבק בבוידם? למה לא להתקדם ולעבור לאלבומים דיגיטליים? ואם אתם שואלים למה?. הנה כמה סיבות באמת טובות:

אלבום דיגיטלי כרוך,נראה ונשמר כמו ספר שלנצח יישאר.

אפשר לקבוע בדיוק איך יראה האלבום, את הגודל המתאים, שזה פתרון מעולה גם בשבילנו וגם עבור אלבומי הורים, חברים, קרובים או כל מי שנרצה לפנק במזכרת מהאירוע. קיימים מספר פורמטים וסוגי כריכות, ניתן לקבוע את מספר הדפים שיהיו באלבום וכו'..

אלבום דיגיטלי תמיד יעוצב בסדר כרונולוגי ע"פ השתלשלות האירועים. החל מההתארגנות ביום האירוע ועד לאחרון האורחים מה שיאגד עבורנו את התמונות ויספר את הסיפור בצורה הטובה והממצה  ביותר. טיפ קטן! תמיד אפשר לבקש מהמעצב לשלב תמונות של הזוג מילדות ועד לרגע האירוע

ניתן לשלב מספר תמונות בעמוד אחד שיעוצבו בצורה מעניינת יותר מזו שאנו רגילים אליה באלבום כיסים או הדבקה רגיל. האלבומים מעוצבים בתוכנות גרפיות מה שמאפשר הוספת טקסט, רקעים ואפקטים שונים.

אלבום אירועים מודפס על גבי נייר פוטו איכותי בתהליך פיתוח כימיקלים. בתהליך זה מתקבלת תוצאה איכותית ונקייה העולה על הדפסת לייזר או דיו.

לסיום, אין ספק שאלבום חתונה דיגיטלי הוא הטרנד החזק והמאוד מוצדק בתחום צילום אירועים, אז אם גם אתם חלק מהעדר כדאי לעשות סקר צלמים ואף להתעקש לראות דוגמאות כי צלם בין אם הוא עצמו אחראי על העיצוב או  בין אם ברשותו שירות של מעצב אלבומים המומחה לכך, לכל אחד הסגנון השונה שלו ועדיף לא להיות מופתעים או מאוכזבים בסוף התהליך.