אלבום דיגיטלי לתמונות משפחתיות

רוצים להפתיע את ההורים במתנה מיוחדת ומקורית? רוצים להנציח את תמונות הנכדים בשביל הסבא והסבתא? אחת הדרכים המעניינות והמקוריות ביותר להנציח את תמונות המשפחה, היא על ידי הפקה והדפסה בעיצוב אישי של אלבום דיגיטלי . אלבום דיגיטלי, הוא אלבום אותו ניתן לעצב כולו על גבי המחשב, ולשלב בו תמונות בגדלים שונים, בצבעים ובצורות שונות. אז אם אתם חושבים להעניק ליקיריכם אלבום תמונות שונה ומקורי במיוחד, אלבומי תמונות דיגיטלי הוא ללא ספק הפיתרון המושלם עבורכם.

כיצד מעצבים אלבומי תמונות דיגיטליים?

אז צילמתם תמונות רבות של הנכדים, של הילדים ושל המשפחה המורחבת במצלמה הדיגיטאלית, ועכשיו יש לכם ספריות עמוסות בתמונות על גבי המחשב? הצעד אל האלבום הדיגיטלי שלכם הוא קצר במיוחד! כל שעליכם לעשות הוא לחפש באינטרנט בחיפוש פשוט אחר תוכנות לעיצוב של אלבומים דיגיטאליים, ומיד תוכלו ללא תשלום להוריד אל המחשב האישי תוכנה ידידותית ופשוטה והפעלה, אותה ניתן להשיג גם בשפה העברית. בכדי להשתמש בתוכנה, אין צורך בכל ידע מוקדם בשפת המחשב, ואין כמו ישיבה משפחתית מול המסך בכדי לבצע את עיצוב המשותף אשר יעניק לאלבום את הנגיעה האישית אשש תשנה את כל פני האלבום.

ואיך מתבצע העיצוב? התוכנות הידידותיות ינחו אתכם צעד אחר צעד בתהליך, אשר יכלול עיצוב של כל אחד מעמודי האלבום. אל העמודים, תתבקשו לטעון את התמונות הרצויות, ותוכלו לבחור את גדלי התמונה השונים, כאשר ניתן לטעון תמונות בגדלים שונים ובזוויות שונות אל כל עמוד ועמוד באלבום. כמו כן, תוכלו להוסיף קטעי טקסט משעשעים המתארים את התמונות, כגון, בתמונה בה רואים את הזאטוט מהלך בצעדיו הראשונים, תוכלו לכתוב משהו כמו "הנה יוסי רץ בפעם הראשונה אל אבא" וכדומה. ניתן לבקש מהילדים להוסיף אמרות אישיות כהקדשה לסבא ולסבתא, ומובטח כי לאחר שיעברו שנים נעים יהיה להשתעשע במילים האלו, ולהיזכר בתקופת הילדות שחלפה.

לאחר סיום העיצוב על גבי המחשב, יתקבל קובץ של האלבום, אותו ניתן לשלוח אל בתי הדפוס באמצעות הדואר האלקטרוני להדפסה. יחד עם זאת, ניתן יהיה לפתוח את הקובץ כמות שהוא על גבי המחשב, ולקבל תוצאה מעניינת, מעין אלבום תמונות אשר ניתן לעיין בין עמודיו, ולצפות בתמונות המשולבות בו. בהחלט קובץ נחמד אותו ניתן לשלוח אל חברים ומכרים. כמובן, שהתוצאה האיכותית ביותר תתקבל בעת הדפסת האלבום, אשר ייראה בסופו של תהליך כמעין קטלוג איכותי בו מוצגות התמונות באיכות הגבוהה ביותר והחדה ביותר אותה ניתן לקבל בענף הדפוס ופיתוח התמונות הטכנולוגי.
אלבום תמונות