אלבום דיגיטלי ועבודות דפוס לבתי עסק

 

 

כולנו חיים ונושמים דיגטליות מכל עבר ועושים שימוש כזה או אחר במחשבים ובאינטרנט. בין אם בשימוש אישי ובין אם בשימוש עסקי, מחשבים הם חלק בלתי נפרד מחיינו. המדיה הדיגיטלית פורצת גבולות בכל יום מחדש ויותר ויותר פעולות מבוצעות על גבי תוכנות מחשב ואתרי אינטרנט החל מאלבום דיגיטלי וכלה בעלוני פרסום, לוחות שנה פרסונאליים, פולדרים וכדומה. עסקים רבים ואף אנשים פרטיים נעזרים בתוכנות שונות שבעזרתן פוחת הצורך להתעסק עם ניירת וריצות מעייפות, כגון: תוכנת הנהלת חשבונות או תוכנת ניהול תקציב שתפקידן לסייע לנהל את התחום הפיננסי. יחד עם זאת, בתי עסק רבים כיום, גם הוירטואליים שביניהם, עדיין עושים שימוש נרחב במוצרי דפוס למיניהם כחלק שוטף מהליך העבודה שלהם.

 

שחור על גבי לבן

 

כל חברה או בית עסק צריכים שתמיד יהיו להם בהישג יד מעטפות עם הלוגו ושם החברה למשלוח מסמכים שעל פי חוק יש לשלחם גם בדואר כמו חשבוניות מקור מסויימות או טפסים מקוריים. כמו כן, מוצרי דפוס כמו נייר מכתבים מיוחד, כרטיסי ביקור, לוחות שנה, אלבומי תמונות, פתקים קטנים, פולדרים, הזמנות, עלוני פרסום ועוד הם בגדר מוצרי חובה לכל עסק. עם כמה שהמחשבים והאינטרנט תופסים חלק נכבד מפעילות העסק, לא כל מקום עובד עם רשת מחשבים, וכן גם לא ניתן לצפות שלכל הלקוחות תהיה גישה למחשב.

בתי דפוס בימינו מסוגלים להפיק תוצרי דפוס באיכות גבוהה ובגימור מצויין. כבר מזמן לא מדברים על רק אותיות שחורות על גבי משטח לבן. כמו בהליך מהנה של הכנת אלבום תמונות דיגיטלי בעל עיצוב מושקע וצבעים מרהיבים, כך גם הכנת עבודות דפוס לבתי עסק יכולה להיות מהנה. על המנהל והצוות שירכיב לבחור את הלוגו ואת הגרפיקה המתאימה לחברה שלהם ולהסתייע בשירותיו של בית דפוס בכדי להעלות את חזונם על הנייר. חשוב לבחור בבית דפוס אמין ומנוסה, מאחר ומערכת היחסים בין בית העסק לבית הדפוס היא מערכת יחסים לטווח ארוך; לאורך כל שנות פעילות העסק תהיה צריכה שוטפת של מוצרי דפוס ומוצרי משרד נלווים, שכן גם אם העסק עושה שימוש באמצעים ממוחשבים כמו תוכנה לניהול משרד המקלה על ארגון סדר היום במשרד, עדיין העובדים יעשו שימוש בניירת כלשהי לאורך היום, במיוחד ככל שנפח הפעילות רב יותר ובזמנים בהם מערכת המחשב נפלה או הופלה לצורך גיבוי. במקרים כאלה, טוב שיש טפסים למילוי מוכנים מראש, כך שלא ייגרם עיכוב נוסף ללקוחות הממתינים לתורם באחד הסניפים של העסק.

 

ע' פרסום

 

עבודות דפוס לבתי עסק הן מוצר משלים ליום העבודה במשרד, אך הן גם מוצר בלתי נפרד ממנו. מוצרי דפוס כגון כרטיסי ביקור, אלבום דיגיטלי כקטלוג, פליירים, עלונים, הזמנות לאירועים וכו' יכולים לסייע בפרסום של העסק בעלות מינימלית ובכך להגיע לאותם אנשים שלא מחוברים לרשת, ולהגדיל את נפח הפעילות והרווחים.