אלבום דיגיטלי לאירועים עסקיים – הנצחת הרגעים המהנים במשרד

 

אירועים עסקיים הם טרנד עתיק יומין אשר מקובל בזירה העסקית בכל מקום בעולם. הכוונה היא בעיקר לאירועים נוצצים בהם חוגגת חברה או תאגיד כלשהו בהשתתפות המנהלים הבכירים, לקוחות עיקריים ולפעמים עובדי החברה כולם. אירועים עסקיים גם ידועים בדרך כלל כהזדמנות מצוינת לגורמים שונים בסביבת העבודה והעסקים להיפגש באווירה נינוחה יותר ומחייבת פחות, מה שגם תורם לגיבוש ולהווי בעסק, וגם פותח דלת ליצירת קשרים מסוג חדש וקרוב יותר.

אירועים כאלו נערכים לאחרונה יותר ויותר, למטרות גיבוש חברתי, השקת שלב עסקי חדש או כל סיבה אחרת. בין אם מדובר באולמות אירועים בצפון, גני אירועים במרכז הארץ או מיקומים ייחודיים אחרים (חוף הים הוא פופולארי מאוד למשל...), חברות גדולות כקטנות עורכות אירועים עסקיים נוצצים כל הזמן בארץ.

 

אותם אירועים עסקיים עשויים הרבה פעמים להיות ערבים בלתי נשכחים, וכאמור אירועים חד פעמיים בהם זוכים גורמים שונים לפגוש אחד את השני באווירה ייחודית, יחסית לאווירה בה הם נפגשים מדי יום. לכן, תיעוד אותם אירועים יכול להיות מעשה חכם – לנצור את האווירה הייחודית והנדירה הזו. הדרך האטרקטיבית ביותר לעשות זאת היא על ידי יצירת אלבום דיגיטלי – אלבום מודפס (על סוג נייר לבחירתכם), כאשר הלקוח יכול לעצב ולבנות אותו כרצונו.

 

חשבו על הסיטואציה הבאה – החברה שלכם עורכת יום גיבוש שנתי אשר מסתיים באירוע נוצץ ומהנה לכלל העובדים הכולל ארוחת ערב, תכנית אומנותית כלשהי והרבה אלכוהול ואוכל טוב. פתאום, מוצאים עצמם העובדים הזוטרים ועובדי דרג הביניים לצד מנהליה הבכירים ביותר של החברה, כאשר כולם באותה מסיבה ולכאורה באותו מעמד. מצב זה פותח דלת של ממש לא רק לגיבוש חברתי בתוך העסק, אלה גם ליצירת קשרים חשובים עבור אותם עובדים זוטרים. פתאום, אתם עלולים למצוא עצמכם בסיטואציות הזויות בהן לא חשבתם שתהיו אף פעם. לא פעם מסתיימים האירועים הללו בשכרות של מרבית העובדים, ובחוויות מצחיקות ומהנות אותן לא זוכים לחוות כל יום במשרד. לא הייתם רוצים שהחוויות הייחודיות של ערב כזה יישארו בחברה לנצח?

לאחר ערב כזה, אתם יכולים למצוא עצמכם מביטים באלבום הדיגיטאלי המתעד את הערב הבלתי נשכח הזה במשך שנים, נהנים להיזכר בכך שגם הבוסים שלכם יודעים מדי פעם להשתחרר וליהנות עם כולם.

 

אלבום דיגיטאלי לתיעוד האירוע העסקי של החברה שלכם הוא מוצר חובה עבור כל חברה המעוניינת במעט הווי וגיבוש חברתי בין עובדיה לבין עצמם, ובין העובדים למנהלים. האלבום הדיגיטאלי כורך באופן ממצה ומסודר את שלל החוויות של אותו אירוע, כאשר שאתם גם יכולים להוסיף כמובן כיתובים, הערות וציורים, אשר ישולבו כולם בין התמונות וייצרו סוג של ספר זיכרונות עבור החברה. האביזר מספר אחד להנצחת גיבוש חברתי אולטימטיבי במקום העבודה...