אלבומים דיגיטליים עבור בעלי מקצוע – כך מציגים עבודות היום

 

המגזר העסקי הוא שוק תחרותי מאוד, בו רבים מנסים להתחרות על ליבם של הלקוחות ולזכות בעבודה. אחת הדרכים להצליח בכך היא לשמור על עדכניות טכנולוגית, ולעשות שימוש נכון ומושכל בטרנדים המופיעים חדשות לבקרים. אחד הטרנדים המוצלחים ביותר היכולים לשמש בעלי מקצוע הם אלבומים דיגיטליים, העושים עבודה מצוינת בהמחשה ויזואלית.

 

מה הם אלבומים דיגיטליים ומהו השירות שהם מעניקים לבעלי מקצוע ?

אלבום דיגיטלי הוא אלבום המופק כספר, בכל גודל וצורה כמעט, ומכילים תמונות מודפסות באיכות גבוהה ומצוינת. אלבומים דיגיטליים מיועדים למגוון שימושים ויכולים להיות מוענקים כמתנה, כאמצעי לתיעוד אירוע חשוב או טיול, וכן משמשים בעלי מקצוע כתיק עבודות. בנוסף, בעת הכנת אלבומים דיגיטליים יכולים בעלי חברות שונים לערוך ולשפץ תמונות דיגיטליות שברשותם, ולעשות בהן שימושים נוספים, דוגמת הוספתם לאתר החברה או לדף בפייסבוק. בנוסף, בעת שמירת אלבום דיגיטלי ניתן לשלוח אותו ללקוחות כאלבום ממוחשב, מה שיחסוך עלויות הדפסה ומשלוח בעת שמדובר בצורך בהתרשמות ראשונית.

אלבום דיגיטלי מאפשר עיצוב חדשני, העושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וכלי עיצוב מרשימים, המרחיבים את האפשרויות העומדות בפני מעצבי אלבומים, ומי שבוחרים בהם להיות כרטיס הביקור של החברה. כך או כך, מובטח כי התוצאה הסופית תהיה מרשימה ביותר.

 

הבה נדגים – כך ישמש אלבום דיגיטלי כתיק עבודות של חברת עבודות גבס

"עיצובי גבס יפים" היא חברת עבודות גבס המנסה להצטרף לתערוכת בניה חשובה העתידה להתקיים בקרוב באחד מגני האירועים במרכז. מדובר באירוע חשוב, שטובי בעלי מקצוע בתחום הבניה ישתתפו בו, ולא פחות מכך – לקוחות. חברת "עיצובי גבס יפים" רואה חשיבות גדולה להשתתפות באירוע, לשתי מטרות עיקריות – האחת, להשיג שיתופי פעולה ובלעדיות עם קבלני שיפוצים ובניה, על מנת להשתלב בסוגים שונים של עבודות גבס שהם מבצעים, והמטרה השנייה, להיחשף ללקוחות כמובן, ולהשיג עבודות חדשות.

בטרם תצליח להתקבל לתערוכה, עומד בפני החברה מכשול בדמות ועדת הקבלה. עליה להציג את עבודותיה, עליה לספר על עצמה וליצור את הרושם הנכון, הרציני והמקצועי הנדרש להשתתפות בתערוכה כזו. חברת "עיצובי גבס יפים" בוחרת בסופו של דבר לעצב אלבום דיגיטלי גדול וזוכה בכך ביתרונות הבאים:

1.    החברה יכולה כעת לאסוף ולרכז במקום אחד את כל התמונות של עבודות גבס שביצעה, מכל הפרויקטים. אלו תמונות שבוודאי מפוזרות בין מחשבים שונים וכרטיסי זיכרון. סוף סוף אפשר עכשיו לעשות בהן סדר.

2.    חברת "עיצובי גבס יפים" תבחר את כריכת האלבום הדיגיטלי היפה והמרשים ביותר לטעמה, כך שישקף בצורה הטובה ביותר.

3.    החברה תוכל לטייב את התמונות, לשפר את הצבע ואת הרזולוציה, להדגיש בעדינות חלקים בתמונה, ואפילו לשפר את התאורה שבה, במטרה להציג את עבודות גבס שלהם בצורה הטובה ביותר.

4.    הדפסת התמונות תהיה באיכות גבוהה, על דפי כרומו מבהיקים, כך שכל מי שיסתכל באלבום הדיגיטלי, יוכל להתרשם מהעבודות היפות ומהיותם של אנשי החברה בעלי מקצוע רציניים.

5.    עם אלבום דיגיטלי כזה, תיק לקוחות מרשים כל כך, אין ועדת קבלה שתשאיר את "עיצובי גבס יפים" בחוץ.

6.    והבונוס? אותו אלבום יוכל כמובן לשמש גם בתערוכה עצמה, על מנת שלקוחות ושותפים עסקיים פוטנציאלים יוכלו להשתמש בו, על מנת להתרשם מהעבודות המרשימות של החברה.

7.    כמובן שחברת "עיצובי גבס יפים" יכולה להדפיס את האלבום במספר עותקים, לקחת איתה מספר עותקים לתערוכה, להשאיר כמה עותקים במשרד, על מנת שישמשו לתצוגה, ואפילו על מנת לאפשר לעובדים לקחת את האלבום לביתם, למען "גאוות יחידה"...