מעצבים אלבום דיגיטליאירוע כמו חתונה בכל מה שכרוך בהפקתו הוא עסק יקר מאד, ונכון שאנחנו מקווים שאירוע כזה יקרה לנו פעם בחיים ושיהיה גרנדיוזי ומיוחד ורצוי שיהיה הכי קרוב לפנטזיה האישית של כל אחד מאיתנו. אבל מה לעשות שלפעמים הגשמת חלומות עולה לנו כסף והרבה, אין כל סיבה לוותר על חלומות כל זמן שיש לנו איך לממן אותם, ואחת מהטעויות הגדולות שלנו היא ההנחה שהמתנות מהאורחים יכסו את ההוצאות אך במציאות זה לא בהכרח ככה ויותר מכך העובדות מראות כי ברוב המקרים באירוע כמו חתונה מפסידים כסף ובמקרה הכי טוב מכסים את רוב ההוצאות עבור האירוע. על מנת שלא נוותר על כל מה שחלמנו עליו, ובמקום לבדוק איפה אנחנו יכולים לצמצם אפשר להתחיל בלבדוק מה אנחנו יכולים לעשות לבד. נכון לא נמליץ לכם לעצב לבד את האולם ביום החתונה גם אם אתם סופר מוכשרים ויודעים שתעשו זאת טוב יותר מהמעצב ששכרתם פשוט כי אין לכם זמן בשביל זה, אבל אחד הדברים שכן תוכלו לעשות לבד זה לעצב בעצמכם את האלבום הדיגיטלי.

ראשית חשוב לציין שלא חייבים להיות מוכשרים או בעלי ניסיון, כל מה שצריך זה מעט זמן והרבה רצון לחסוך מאות אם לא אלפי שקלים לצלם או מעצב שיעשו זאת עבורכם. אתם וודאי שואלים איך עושים זאת?

איך מעצבים אלבום דיגיטלי?היום קיימות מספר חברות ברשת שבהתחברות פשוטה מאפשרות הורדת תוכנה למחשב הפרטי שלכם ללא תשלום. היתרון המרכזי הוא שהאלבום שתיצרו יהיה מעוצב בסגנון שלכם, אצל רוב החברות התוכנה ידידותית למשתמש. הרעיון המשותף לכל החברות הוא שבסיום תהליך ההורדה תידרשו להכניס לתוכנה את כל התמונות אותן תירצו לשלב באלבום. ומכאן האפשרויות המובנות על מנת להקל עליכם הן מגוונות ומשתנות מחברה לחברה אך העיקרון זהה.

אצל רוב החברות קיימים מספר גדלים וסגנונות של אלבום דיגיטלי לבחירתכם, תוכלו לבחור את סוג הכריכה, שילוב טקסטים בין התמונות במבחר שפות, גודל, צבע וצורה לנוחיותכם, שלל רקעים לעמודים, מגוון תבניות עיצוב מובנות ועוד פרמטרים שייקלו על עבודתכם.

אם אכן בחרתם באפשרות זו ותחליטו לעצב את האלבום בעצמכם רצוי להקפיד על סדר כרונולוגי שיספר את סיפור האירוע בצורה הטובה ביותר, ולבחור ברקעים שישדרו את האווירה כפי שחוויתם אותה אתם לדוגמא: אם התחתנתם באולם אירועים הרקעים יהיו בהתאם והאלבום ישדר קלאסיות ויוקרה לאומת אלבום חתונה בגני אירועים שיכול להיות יותר קליל וכן הלאה.. כמו כן, זאת רק המלצה בסך הכול אתם אלו שמחליטים איך יראה האלבום שלכם.

אם אתם מרגישים שאין לכם את זה בתחום העיצוב קיימות תבניות מובנות שיסדרו עבורכם את האלבום בעיצוב אוטומטי, כשבסיום התהליך תידרשו לעבור על העמודים לתקן את שצריך ולבסוף לאשר את העיצוב.

ואם ממש לא בא לכם או שאין לכם זמן להתעסק בעיצוב אלבום החתונה ולעצב לבד, תוכלו ליהנות משירות מעצב. זהו שירות אותו מספקות חלק מהחברות, בו תידרשו להעביר את התמונות אותם תירצו באלבום ומספר הנחיות כלליות לגבי העיצוב, ומעצב מנוסה יעשה את העבודה בשבילכם. מה שבטוח שגם כאן המחיר הרבה יותר זול ממה שתאלצו לשלם לצלם עבור אלבום דיגיטלי מעוצב.

לסיום, לא משנה באיזה דרך תבחרו לעצב את האלבום העיקר שתזכרו שהדבר יחסוך לכם הרבה כסף והרעיון הוא בעיקר הנאה.
אלבום תמונות