עיצוב אלבום דיגיטלי לחתונותצלמי האירועים, מציעים לקהל החוגגים שירות חדש ומקורי בעת פיתוח התמונות והפקת אלבומי התמונות – הפקת אלבום דיגיטלי. הטכנולוגיות המתקדמות של בתי הדפוס המודרניים, יד ביד עם ההתקדמות המטאורית בתחום המדפסות הצבעוניות המתקדמות, מאפשרת כיום הפקה של אלבומי תמונות , המזכירים קטלוגים מקצועיים מעולם הדוגמנות והאופנה. במאמר הבא, נכיר את האפשרות להפיק אלבומי תמונות דיגיטאליים לאירוע המתקרב, בין אם בנסגרת שרותיו של צלם האירוע, או בהפקה אישית ובעיצוב אישי בכדי לחסוך בהוצאות.

מה הוא אלבום תמונות דיגיטלי?ובכן, מה הופך את האלבום הדיגיטאלי למיוחד כל כך, ולמבוקש כל כך על ידי קהל החוגגים בארץ ובעולם? מדוע נחשק כל כך האלבום הדיגיטאלי, ומה הופך אותו למוצר חובה עבור כל צלם או סטודיו לצילום אירועים? ובכן, הייחודיות הראשונית של האלבום הדיגיטאלי, טמונה בעובדה כי התמונות באלבומי תמונות מסוג זה, מודפסות ישירות על גבי עמודי האלבום. עובדה זו, מאפשרת למעצבים המבצעים את עיצובו של אלבום התמונות לשחק עם התמונות המודפסות כאשר העיצוב מתבצע על גבי המחשב, ואודותיו נרחיב בהמשך, אך זה מאפשר מיקום של מספר תמונות בגדלים שונים ובאפקטים שונים בכל עמוד, ובכך למעשה מתקבל כל עמוד כשהוא מעוצב בסגנון ייחודי ושונה מיתר העמודים באלבום. כך, מתקבל למעשה, קטלוג ייחודי ומעוצב המנציח את הרגעים היפים של האירוע באופן אשר לא נראה עד כה, ולא התאפשר בעיצוב אלבום תמונות קונבנציונאלי.

צלמי האירועים, המצלמים כיום רובם ככולם את האירוע באמצעות המצלמות המתקדמות ביותר הדיגיטאליות, מעבירים את תוצרתם אל בתי הדפוס המקצועיים, המעסיקים צוות גרפיקאים מנוסה אשר יבצע את עבודות העיצוב ויבררו עבורנו את התמונות המוצלחות ביותר המתעדות את האירוע שלב אחר שלב, ויטמיעו אותן אל עמודיו של אלבום דיגיטלי איכותי אשר יציג את אשר התרחש באירוע באופן הטוב ביותר, והאיכותי ביותר אותו ניתן להשיג בימים אלו.

עיצוב אישי של אלבום תמונות דיגיטליעבור אלו המעוניינים לחסוך מעט כסף אשר משולם למעצבים הגראפיים, ניתן לבצע את העיצוב של האלבום הדיגיטלי בעצמם. כפי שהזכרנו לעיל, העיצוב של האלבומים הדיגיטאליים מתבצע על גבי המחשב, ובאמצעות תוכנות ייעודיות לעיצוב. את התוכנות, ניתן להשיג ללא תשלום באתרים רבים ברשת האינטרנט, כאשר אלו מאופיינות בקלות רבה של שימוש ובידידותיות. כך, שלב אחר שלב תתבקשו לטעון את התמונות אותן קיבלתם על גבי מדיה דיגיטאלית מצלם האירוע אל עמודיו הפנימיים של אלבום התמונות, ותוכלו לשלב בכל עמוד קטעי טקסט, תמונות בגדלים שונים או בצבעים שונים, ולבצע מתחילתו ועד סופו את העיצוב בכוחות עצמכם. לאחר שסיימתם את תהליך העיצוב, תוכלו להעביר את הקובץ המתקבל מהתוכנה אל בית דפוס לבחירתכם אשר יבצע את עבודת ההדפסה.
אלבום תמונות