דגשים בבחירת בית דפוס להדפסת אלבום דיגיטליאלבום דיגיטלי הוא ללא ספק המילה האחרונה בתחום הדפסה ועיצוב של אלבומי תמונות. זהו אלבום, אשר תמונותיו מודפסות ישירות על עמודיו, ובכך למעשה מתאפשר למעצבי האלבומים ליצור מעין קטלוגים איכותיים המשלבים בהם תמונות מקצועיות ואיכותיות של אירועים, נקודות ציון בחיים ובכלל, כל תמונות אותן נרצה להנציח בדרך הטובה ביותר אותה מציעה טכנולוגיית הדפוס המתקדמת ביותר. יחד עם זאת, הדפסה של אלבום תמונות דיגיטלי דורשת מיומנות, מקצועיות ושימוש בחומרים הנכונים, על כן בבחירת בית דפוס אשר ישמש אותנו בכדי להדפיס אלבום דיגיטלי כראוי, יש לבחון מספר היבטים אשר יסייעו בידינו לבחור נכון, באופן אשר לא רק ויבטיח תוצאה איכותית, אלא ישמר את התוצאה לאורך שנים של שימוש וצפייה באלבום התמונות.

בחירת בית דפוס להפקת אלבום דיגיטלי – הצוות הגראפיעיצוב של אלבומי תמונות דיגיטאליים, שונה בתכלית מהעיצוב של אלבומי תמונות שגרתיים לו היינו מורגלים. אם בעבר, עיצוב אלבום תמונות התבצע על ידי אומן המשלב בעבודתו חומרי אומנות שגרתיים, הרי שכיום, עיצוב אלבום דיגיטלי מתבצע רובו ככולו על גבי המחשב, על כן דורש אנשי גראפיקה מיומנים ורבי כישרון בכדי להגיע לתוצאה מעניינת ומושכת. אמנם, ניתן לבצע את העיצוב בכוחות עצמנו, שכן התוכנות אשר באמצעותן מעצבים אלבומי תמונות דיגיטאליים הן נוחות לשימוש וידידותיות, יחד עם זאת, בכדי להגיע לתוצאה איכותית במיוחד, וליהנות מכישורים של אנשי מקצוע, יהיה עלינו להשתמש בשרותי העיצוב המוצעים בבית הדפוס בו בחרנו לצורך ביצוע ההדפסה וההפקה של אלבום דיגיטלי.

המעצבים, יעברו על התמונות אותם תעבירו על גבי מדיה דיגיטאלית באיכות גבוהה ככל שניתן, ויבחרו יחד אתכם את התמונות הטובות והמוצלחות ביותר, הממחישות את נקודות הציון והאירועים בחייכם אותם תרצו להנציח. לאחר מכן, ישלבו המעצבים את התמונות אל עמודיו של אלבום תמונות דיגיטאלי באמצעות תוכנות גרפיקה מתקדמות. השילוב של תמונות בעמוד של אלבום דיגיטלי, יוכל להיות בגדלים שונים ובזוויות שונות, וכאן באה לידי ביטוי מיומנותו וכישרונו של המעצב הגראפי אשר יעניק לכל עמוד נגיעה שונה וייחודית, כאשר בהשלמת העיצוב יתקבל אלבום ייחודי ושונה מכל אלבום תמונות אשר עוצב על ידו בעבר.

בחירת בית דפוס להפקת אלבום דיגיטלי – החומרים והציודהציוד הנדרש בכדי להדפיס אלבום דיגיטלי, כולל את המדפסות המתאימות, הנייר המתאים והדיו המתאימה. רק שילוב נכון של הדיו המתאימה עם הנייר המתאים, וביצוע עבודות הגימור על גבי הנייר לאחר ההדפסה, יבטיחו תוצאה מושלמת מבחינת חדות התמונה, בהירותה, וחדות צבעיה על מגוון קשת הצבעים המופיעים בה. בנוסף, שימוש נכון בציוד הנכון, ובאמצעות החומרים הנכונים והמתאימים זה לזה, ישמרו את התמונות ואת צבעיהן מפני דהייה לאורך שנים ארוכות של שימוש וצפייה. כדאי לצפות בעבודת קודמות של בית הדפוס לפני קבלת ההחלטה בדבר הפקת האלבום אצל בית דפוס זה או אחר.
אלבום תמונות