אלבום תמונות דיגיטלי ליומולדת 40

 

 

אם אתם מחפשים מתנה ליומולדת 40 אז כנראה שהחוגגים הם כבר הורים, באמצע הקריירה שלהם, והם כבר מתחילים להרגיש את אמצע החיים וסביר להניח שכבר קיבלו במהלך חייהם הרבה מתנות ולכן כדאי להפתיע במתנה מיוחדת ומקורית. הרי, את החגיגות הגרנדיוזיות, שכוללות מסיבת הפתעה עם חברים מכל הזמנים, משפחה מורחבת,ארוחה ענקית ומצגת חיים שכאלה וודאי תשמרו ליומולדת 50.

בדרך כלל יומולדת 40 תהיה סולידית ורגועה יותר עם בני משפחה קרובים ואולי גם כמה חברי משפחה. ואולי תבחרו לחגוג בזוג או עם הילדים בסוף שבוע רגוע בצימרים אי שם בערבה או בצפון הרחוק והשקט. וההמלצה שלנו למתנה המושלמת לאירוע מסוג זה  היא אלבום דיגיטלי, אלבום תמונות אישי שעיצבתם בעצמכם בסגנון יומן חיים, הכולל את כל האירועים והתחנות החשובות והמרגשות שעבר החוגג.

 

איך מעצבים אלבום דיגיטלי ליומולדת? 

 

הנה כמה טיפים שינחו ויכוונו אתכם לעיצוב האלבום המושלם.

ראשית, עבודת בית, תתחילו בהכנת רשימה של כל האירועים שתרצו שהאלבום יכיל, ככל שתקבעו יותר אירועים כך האלבום יהיה עשיר ומרגש יותר. אירועים לא חייבים להיות רק אירועים גדולים זה יכול להיות גם תמונות ילדות, ביה"ס, מסיבת גיוס, חתונה, הולדת הילדים, קידום בעבודה וכן הלאה..

אחרי שהחלטתם על ראשי פרקים תתחילו לאסוף תמונות, וכמה שיותר יותר טוב, כך תהיו בטוחים שלא פספסתם שום דבר חשוב. אפשר לבקש תמונות מבני משפחה וחברים יהיה נחמד אם יופיעו באלבום תמונות שבעל היומולדת לא ראה מעולם. אחרי שבחרתם את התמונות המתאימות ביותר תוכלו להתחיל בחלק הכייפי של עיצוב אלבומי תמונות.

הכלל היחיד בעיצוב אלבום בסגנון יומן חיים הוא סידור התמונות על פי סדר כרונולוגי וגם הוא לא מחייב, אבל אם אתם מעוניינים בעיצוב אלבום שיספר את סיפור חייו של בעל האלבום בצורה הטובה ביותר כדאי לדבוק בו, התחילו עם תמונות מהילדות, בית הספר, צבא, טיול, לימודים, וכן הלאה.. מלבד זאת אין חוקים ואין כללים הכול מותר. השתדלו  לשלב תמונות מצחיקות ומרגשות שישמחו את המקבל ויזכירו נשכחות.

תנו לדמיון לזרום לכול כיוון, תוכלו לבחור ברקעים מתוך מגוון הרקעים המוצעים, לשלב מספר תמונות בעמוד או לחלופין להגדיל תמונה לגודל הדף כולו, שחקו עם הצבעים, הפכו תמונות לשחור לבן במקומות רצויים, שלבו תמונות של בני משפחה וחברים אהובים.

בתום תהליך העיצוב, שילחו את האלבום להדפסה דיגיטאלית והוא יגיע אליכם מוכן וכרוך בכריכה קשיחה בדיוק כמו ספר, מה שיתרום לכך שהאלבום ישמר לעוד שנים רבות. אין ספק שמתנה כזו תשדרג כל יומולדת.