אלבום דיגיטאלי כמעט מלאכים

 

 

אם יש לכם מתבגרים בבית ואתם מחפשים מתנה מקורית שתפתיע אותם ותגרום להם להעריך אתכם קצת יותר, טוב נהיה מציאותיים אולי לשבוע שבועיים הקרובים. הכינו עבורם אלבום תמונות של "כמעט מלאכים", אם קראתם את הפתיחה ואתם לא מבינים מה זה אומר "כמעט מלאכים" סביר להניח שאין לכם מתבגרים בבית.

 

"כמעט מלאכים" הפכה בין לילה לסדרה הכי מצליחה בקרב כל ילד או ילדה  נער או נערה בארץ ובמקומות אחרים בהם היא משודרת בעולם. האמת מסדרה או יש שיאמרו טלנובלה רדודה לבני נוער, "כמעט מלאכים" שיגעה את ילדי העולם והפכה במהרה למותג. כבר הוציאו בובות בדמותם של השחקנים, יומני נוער, ספרים, מצעים, מגבות, כריות, בגדים ומה לא?

 

ובשביל לשמח את ילדכם במשהו שיוכלו להתגאות בכם ולהשוויץ בו מול כל חבריהם תוכלו בקלות להכין להם אלבום דיגיטאלי של "כמעט מלאכים".

 

אז איך עושים את זה? אם תערכו השוואת מחירים, תגלו שעיצוב אלבומי תמונות באופן עצמאי הרבה יותר משתלם. מלבד עניין העלות, עיצוב אלבום הוא מאד פשוט וכל אחד יכול לעצב אלבום גם אם אין לו כישורים של צלם המתמחה בצילום אירועים או לחילופין תואר בעיצוב גרפי.

 

כל מה שצריך זה רצון טוב ליצור מתנה מושלמת וגם קצת זמן. מורידים את תוכנת העיצוב למחשבכם האישי, אוספים תמונות של כמעט מלאכים ורצוי שרוב התמונות יהיו של הדמות המועדפת על ילדכם מכל מקום אפשרי, כוכבי הסדרה ביקרו בארץ ואם ילדכם היו בהופעה וודאי יש להם כמה תמונות שיהוו פרק שלם בתוך האלבום. נסו לשלב תמונות של ילדכם שקשורות לסדרה או לדמות נבחרת לדוגמא:  תמונה של הילד או הילדה ישנים במיטה שעל גבי מצעיה מודפסות הדמויות, או אולי בפורים התחפשו לאחת הדמויות. רעיון נוסף שיכול למצוא חן בעיני הילדים הוא ליצור אלבום שמגולל מעין סיפור כאשר ילדכם הוא הדמות הראשית שיחליף את הדמות אותה הכי מעריץ מתוך הסדרה.

 

בנוסף תוכלו לשלב תמונות של חברים או משפחה עם מוצרים ממותגים של דמויות הסדרה, בעיצוב האלבום תוכלו לשלב רקעים מתאימים,כותרות ואפילו תיבות טקסט שלמות.

שלב איסוף התמונות וודאי יהיה מאד מרגש עבורכם ויעזור לכם להכיר את ילדכם עוד קצת מתוך מקום שלא הכרתם. וכמו כן, אין ספק שכל ילד שיקבל כזו מתנה מהוריו יהיה מאד נרגש ומאד מרוצה, ומה שבטוח מתנה כזו מאד תקרב ביניכם במיוחד בתקופה בה ילדיכם המתבגרים מחפש     ים כל דרך להתמרד או להתחמק מכם.