לילד שלי – רק הטוב ביותר

אין צורך בשכירת שירותי צילום אירועים מקצועיים על מנת להפיק אלבום תמונות דיגיטלי ואיכותי לתיעוד נצחי של היום הראשון של הילד שלנו בגן חובה. הרי עד לפני מספר שנים, לא הייתה קיימת אפשרות בה כל אחד מאיתנו היה יכול להפיק, בכוחות עצמו, ספר תמונות מרהיב ביופיו בעזרת שימוש בלא יותר ממצלמה דיגיטאלית ומחשב בעל חיבור לאינטרנט.

שלב איסוף החומרים

כאמור, כל שעלינו לעשות על מנת ליצור אלבום דיגיטלי בכוחות עצמנו מסתכם במספר צעדים פשוטים. ראשית, עלינו לדאוג כי סוללות המצלמה יהיו טעונות במלואן. בשלב הבא, נלווה את ילדנו הקטן לעבר אחד הימים המשמעותיים ביותר שחווה עד כה – יומו הראשון בגן. עלינו לדאוג לתעד כמה שיותר תמונות המנציחות את משמעות היום – הדרך לגן, ההבעה שעליו פניו כאשר הוא פוסע לראשונה אל תוך הכיתה וכו'. מומלץ לצלם את התמונות באיכות גבוהה ככל שניתן, שכן המטרה היא יצירת אלבום איכותי כמה שיותר. תאמינו או לא, סיימתם את השלב ה"עיקרי".

שלב היצירה

הגענו לשלב יצירת האלבום בפועל. לאחר הורדת התוכנה, עלינו לבחור את התמונות אותן נרצה להוסיף אל תוך האלבום. בשלב הבא, שהוא גם השלב המהנה יותר, נוכל לשחק עם הצורה, הגודל ומראה האלבום. נוכל להגדיל או להקטין את התמונות, לקבוע את מיקומן בדף כמו גם את סדר הדפים, לבחור רקעים שונים, צבעים וגופנים שונים וכמובן – להוסיף טקסטים. בסיום, נוכל לדפדף בין הדפים בדיוק כפי שהם ייראו לאחר הדפסת האלבום הסופי. במקרה בו לפתע נרצה לשנות משהו כתוצאה משינוי דעה או מציאת טעות, נוכל לחזור ולתקן כפי שנדרש.

דואר רשום או שליח עד הבית?

לאחר אישור סופי של האלבום והסדרת התשלום עבורו, הוא נשלח להדפסה. ניתן לבחור בין מספר פתרונות שילוח, ביניהן: דואר רשום, שליח עד הבית ואם אתם ממש לא יכולים לחכות – יש גם אפשרות לאיסוף עצמי. מהרגע בו אישרנו את ההזמנה ועד הרגע בו נוכל להשוויץ באלבום ולהציגו גם לילדנו הקטן, נידרש להמתין 6 ימי עסקים בלבד... מקסימום.