אלבום דיגיטלי לבריתה

 

נולדה לכם בת במזל טוב. הרבה הורים מוותרים על חגיגת האירוע, אחרי לידה לא תמיד יש זמן וכוח להפיק אירוע מסוג זה, ברוב המקרים זה ניראה מיותר לאומת ברית מילה  מאחר ואין טקס מחייב.

אולי דווקא מהסיבה הזו כדאי לחגוג את הולדת הבת מאחר וההתארגנות למסיבת בת הרבה יותר פשוטה.

ראשית, הלחץ של זמן האירוע לא קיים לאומת ברית מילה שמחייב שמונה ימים לאחר הלידה, מצד שני רצוי לא להגזים ולחגוג במועד מאד רחוק מהלידה, ברוב המקרים מקובל לחגוג בריתה אפילו עד חודשיים ממועד הלידה , לא חייב להשלים את הדיאטה לפני האירוע . רוב המקומות המיועדים לאירועי ברית/ה יציעו לכם את כל השירותים החל מהדפסת הזמנות לאירוע, אטרקציות, מוסיקה וכל מה שתרצו לכלול באירוע. הם בעלי ניסיון וקשרים ומודעים לכך שרובינו מעדיפים שלא להתרוצץ בין ספק לספק וישמחו לעשות את העבודה עבורכם. בכלל אירוע כמו בריתה לא מחייב מסיבה באולם או בגן בשל כמות המוזמנים, שסביר שלא יהיו ככמות המוזמנים לחתונה שלכם. לכן, האופציות למיקום האירוע יכולות להסתכם בגינה שלכם או של סבא וסבתא.

שנית, חגיגת הבריתה לא מחייבת באנשי מקצוע, תמיד ניתן להיעזר במשפחה וחברים שירתמו לעזרת הזוג הצעיר שוודאי עייף אחרי ההיריון והלידה. אפשר לוותר על כמה דברים שיחסכו לנו בזבוז זמן מיותר וכסף.

לדוגמא אפשר לנדב בן משפחה חובב צילום לטובת העניין, בסך הכול האירוע הרבה יותר אינטימי ומצומצם לאומת אירוע כמו חתונה. כך שרוב האורחים מכירים אחד את השני והצלם התורן יידע את מי פחות או יותר חשוב לצלם. רעיון נוסף אפשר לחלק בין האורחים מספר מצלמות חד פעמיות ולהציע לצלם אחד את השני במהלך האירוע, כשתעבירו את התמונות למחשב, וודאי תגלו כמה הפתעות שצלם מקצועי בחיים לא היה מצליח להגיע אליהם. אחרי שכבר צילמתם, במקום לשלם הרבה מאד כסף על אלבום תמונות מעוצב אצל צלם מקצועי או לחלופין לסדר את התמונות באלבום כיסים סטנדרטי שסביר להניח שיעלה אבק על אחד המדפים הפחות חשובים בבית.

רעיון נפלא הוא לעצב אלבום דיגיטאלי בעצמכם. זמן פנוי וודאי לא חסר לאמא הטרייה שנמצאת בחופשת לידה, על אחת כמה וכמה זה עיסוק מקסים לזמן שבין הנקה או החתלה. הרעיון הוא מאד פשוט, רצוי לשמור על כלל אחד והוא לעצב את האלבום ע"פ סדר כרונולוגי שיעביר את סיפור החגיגה בצורה הטובה ביותר, משלב ההכנות ועד תום האירוע, ומלבד זאת כל השאר תלוי ביצירתיות ובדמיון שלכם. ניתן לשלב תמונות של המשפחה לפני שהגיעה התינוקת החדשה, תמונות מההיריון וכמובן מהלידה, תמונות של ההכנות לאירוע ואחריו, כך תיצרו לעצמכם אלבום אישי ומרגש שתיהנו לחזור ולדפדף בו במהלך השנים הבאות.  אפשר לעצב אלבומי תמונות נוספים כמחווה לבני המשפחה שליוו אתכם במהלך ההיריון והלידה. ורעיון אחרון, זוגות רבים נוהגים להכין צילום  של הנסיכה שנולדה כמזכרת למיילדת אז אם אתם כבר באווירת מעצבים, תוכלו ליהנות משירותים נוספים כמו הדפסה על בד או הדפסת לוח שנה שיהוו מתנה מקורית ומשמחת.