אלבום דיגיטלי לתינוק

כשנולד התינוק הקטן, עוד מרגע הלידה, אתם מוצאים עצמכם לא מניחים לרגע את המצלמה ומרגישים צורך להנציח את כל הרגעים הראשוניים והמרגשים: הכניסה הראשונה הביתה, האמבטיה הראשונה, המפגש עם האח הגדול, הברית או הבריתה, החיוך הראשון הממיס, השן הראשונה, הצעד הראשון. העובדה שכל יום מתעורר בבוקר תינוק חדש, שונה, גדול, בוגר, חכם ומפותח יותר מגבירה את הרצון לתעד כמה שיותר. אז במקום לצלם תמונות ולהשאירם כקבצים במחשב או לפתח אותם ולהשאירם זרוקים בארון, תוכלו להכין בעצמכם ספר תמונות מעוצב, ייחודי ומקורי רק לכם, המתעד את תקופת חייו הראשונה של התינוק, כולל הרגעים המרגשים ביותר.

עיצוב אלבום תמונות לתינוק הכולל בחירת התמונות לאלבום, הכנת האלבום להדפסה, עיצוב האלבום והכנסת הטקסטים הוא הליך קל, מהיר באופן יחסי, שאינו דורש כישורים, מיומנויות או הכרויות קודמות עם תוכנות מהסוג והכול תוך כדי הנאה וחוויה, המאפשר לכם ההורים, לתת לעצמכם מתנה שתישאר עד שהתינוק יגדל ויוכל ליהנות בעצמו מהאלבום הראשון והמיוחד שלו שהוכן באהבה רבה על ידי הוריו.

אפשרויות העיצוב באלבום דיגיטלי הינן רבות ומגוונות, ההופכות את אוסף התמונות הדיגיטליות לספר תמונות יחיד במינו וישמש  מזכרת מופלאה ומקורית שתלווה אתכם לאורך השנים ולאורך הדורות ותוכל לשמש גם כמתנה עבור הסבא והסבתא הטריים והגאים בנכס החדש שהצטרף למשפחה.  

כל מה שצריך לעשות כדי לעצב אלבום דיגיטלי הוא להוריד תוכנה חינמית וידידותית לשימוש, לעצב את האלבום בהתאם להעדפות ולטעם האישי, בוחרים רקעים, מוסיפים טקסטים ושולחים את האלבום דרך התוכנה. אין צורך להתאמץ ולהשקיע בשליחת התמונות לפיתוח ולאחר מכן לצאת סיורים בתל אביב או במרכזי חנויות בערים אחרות כדי לקנות אלבום תמונות שעלותו גבוהה כדי להכניס בו את התמונות שפותחו. 

אלבום דיגיטלי לתינוק הוא בעל ערך רגשי גדול במיוחד עבור ההורים הגאים והסבים שתמיד אוהבים לראות לכל מי שמוכן לראות את האוצר החדש לתפארת המשפחה. האלבום יכול להכיל תמונות עוד מתקופת ההיריון והלידה ומתעד את אבני הדרך החשובות בתקופת שנתו הראשונה של התינוק.

מדובר במזכרת ומתנה מיוחדת ואיכותית הנשמרת לשנים, שתזכיר לכם בכל יום את הרגעים היפים מהעבר שחלקם הספקנו לשכוח וחלקם חקוקים בזיכרוננו לעד. את התמונות נלווה במילים ומשפטים מצחיקים ומרגשים שיזכירו גם את הדברים החשובים באמת.

להלן כמה טיפים שיעזרו לכם בעת צילומו של התינוק כך שתזכו לתמונות איכותיות ומוצלחות באלבום דיגיטלי שתעצבו:

כדאי לצלם את התינוק בזוג: אחד אחראי על הצילום והשני דואג שהוא יפנה את מבטו לכיוון המצלמה ואולי אפילו ינסה להצחיקו ולהביא לחיוך קטן ומתוק בתמונה. מומלץ לכוון את המצלמה ממרכז גופו של התינוק לכיוון ראשו כדי שיתקבלו הפרופורציות הנכונות ולא מומלץ לצלם את התינוק מלמעלה, כך שראשו ייצא בצילום גדול ביחס לגופו. מומלץ לצלם את התינוק באור הבוקר או אחר הצהריים ולא דווקא בצהריים, אז האור חזק מידי. כדאי להתמקד בצילום בתינוק עצמו ולא להשקיע להכניס פרטים לא חשובים כמו נעליים, עציץ בחדר וכו'.

עיצוב אלבום מהנה ומוצלח!