אלבומים דיגיטליים לאחר החתונה

 

אחרי ערב בלתי נשכח, כאשר כל התמונות וההתרחשויות עוד טריות במוחכם, זהו הזמן לבקש מהצלם את התמונות שצלם, כולן על גבי דיסקים. כדי לבנות אלבום דיגיטלי מוצלח, לאחר החתונה, עליכם לראות את כל התמונות וכך לקבל מושג מה הכי אהבתם מכל אזור.

אזורי צילום בחתונה

זוכרים שהייתם בצילומים מקדימים? זוכרים שהצטלמתם עם החברים? עם המשפחה? אלה הם רק חלק מאזורי הצילום בחתונה, לכך מתווספים גם צילומים מההכנות שלכם לאירוע, צילומי ההגעה במכונית המקושטת, צילומים מרגעי החופה, הריקודים, תמונות מקבלת הפנים וכדומה. לכל אזור כזה יש משקל באלבום הדיגיטלי הסופי, כיוון שחשוב לדעת אילו תמונות לבחור וגם כמה.

אלבום דיגיטלי מעוצב

לאלבום הדיגיטלי יש התחלה וסוף. אלבום זה לא נועד לאגור את התמונות בסדר כרונולוגי בלבד, אלא הרבה יותר מכך. האלבום המעוצב מיועד להעניק מימד נוסף לאירועים הקטנים מתוך החתונה, בצורה הנקייה והמעוצבת. אם ניקח בחשבון שיש מקסימום של עמודים באלבום כזה, נבין את הצורך לבחור רק את התמונות המוצלחות ביותר בעיניכם.

לו הייתם ודאי הייתם מעוניינים ליצור אלבום מתומצת לעיון הלקוחות, המכיל תמונות "מנצחות" והסברים ליד, אבל אתם ודאי רוצים לכלול את כל התמונות; יחד עם זאת, אין צורך לבחור יותר מדי תמונות, הממוצע המומלץ הן כחמש תמונות, מקסימום, לעמוד של אלבום, כאשר חלק מהתמונות יחולקו באופן שונה בין העמודים, למשל 2 תמונות גדולות על עמוד אחד ושמונה קטנות יותר בעמוד שמולות. גודל האלבום יכול לנוע עד 100 עמודים, שזה לא מעט ויכול להיות שגם מיותר עבור חתונה, כאשר גם המחיר נע בהתאם לבחירת הגודל.

כיצד למיין

לאחר שקיבלתם את התמונות מצלם האירוע, מומלץ שכל אחד מכם יעבור על האלבום ויבחר את התמונות המועדפות עליו. את התמונות המוצלחות ביותר שימו בתיקיה אחת ואת אלה שנראות קצת פחות טוב, אך עדיין עושות לכם צביטה בלב, שימו בתיקיה נפרדת. כך תדרגו את התיקיות, על מנת שעבודתו של מעצב האלבום תהיה יעילה יותר ומותאמת לבחירתכם.

נסו לצאת רגע מרוח אירוע החתונה ולבדוק מה תאהבו לראות גם בעוד 10 או עשרים שנה, יכול להיות שחמש תמונות דומות מול השקיעה מתאימות היום, אך ייראו זהות ככל שהזמן יעבור. דמיינו כיצד לספר את סיפור החתונה שלכם, כך שתרגישו עוד האופי השונה שיש בכוחו של אלבום דיגיטלי להעניק לאירוע.