אלבום דיגיטלי מעוצב לחתונה

אלבום דיגיטלי  מעוצב לחתונה יהיה מזכרת נפלאה לאירוע שלכם. אלבום כזה יחליף את האלבום  הסטנדרטי שאנחנו מכירים, אלבום כיסים שמקבץ את כל התמונות מהחתונה בצורה "משעממת". ברוב המקרים אלבום חתונה הוא גדול וכבד ומלבד מספר פעמים שנדפדף בו סביר להניח שיעלה אבק בארון או בבוידם והפעמים הבאות שנצפה בו יהיו ספורות. בכל מקרה אנחנו מוציאים הרבה כסף עבור צילום אירועים, ועיצוב האלבום, לפעמים כדאי להשקיע עוד קצת בכדי לקבל תמורה לטווח הארוך. אלבום חתונה מעוצב יהיה תחליף מצוין ן ובכל פעם שנדפדף בו נגלה עניין מחדש מאחר שבאלבומים מסוג זה משולבים אלמנטים נוספים מלבד תמונות כמו: ניירות צבעוניים, מסגרות מעניינות, חיתוך תמונות ועוד..

בדרך כלל את האלבום המעוצב מזמינים אצל הצלם ששכרנו לאירוע, אך לפעמים גם אם הצלם מאד מוכשר בעבודתו לא תמיד האלבומים אותם מפיק יהיו לטעמנו. על כן, כדאי לבקש לראות אלבומים מעוצבים מעבודותיו הקודמות ולוודא שסגנונו מתאים לטעמכם. במידה ולא התחברתם לאלבומים אותם עיצב, תמיד תוכלו לשכור בנפרד שירות של מעצבי אלבומים מקצועיים המתמחים בכך.

אפשרות נוספת היא עיצוב האלבום בעצמכם, אך עליכם לקחת בחשבון שלמשימה זו חייבים מעט כישרון והרבה זמן מדובר באלבום גדול שיכלול הרבה תמונות. אם בחרתם באפשרות זו הנה כמה טיפים שיעזרו לכם ליצור אלבום חתונה מעוצב משלכם.

טיפים לעיצוב אלבום דיגיטלי אחרי החתונה

דבר ראשון לפני שמתחילים כדאי להחליט על סגנון שעל פיו יעוצב האלבום כולו, ריבוי סגנונות עיצוב באלבום אחד עלולות להסית את תשומת הלב של הצופה מהתמונות והאלבום יראה מבולגן. דבר אחד שיכול להועיל בבחירת הסגנון הוא אופי החתונה. למשל, אם התחתנתם ב אולם אירועים רצוי ליצור אלבום חגיגי ואלגנטי ולבחור בקו מנחה נקי. סדרו את התמונות לפי סדר כרונולוגי על פי נושאים כללים ואח"כ קיבעו תתי נושאים. לדוגמא אם הנושא שיפתח את האלבום יהיה ההכנות בבוקר החתונה, תתי הנושאים יהיו איפור כלה, שמלת כלה והתארגנות חתן. בחרו את התמונות המוצלחות ביותר מכל נושא ומקמו אותם בעמוד אחד או מקסימום שניים. הקפידו לא לשלב שני נושאים או יותר באותו עמוד. אל תהססו להניח תמונות בצורה לא אחידה, חיתוך התמונות יצור אפקט מעניין. הוסיפו לדף כותרת או כמה משפטים שיתארו או יתאימו למתרחש. תוכלו לשלב מסגרות מעניינות לתמונות בציור או ע"י שימוש בניירות צבעוניים, שימוש בסרטי בד, עלים ופרחים מיובשים או כל אלמנט אחר שעולה על דעתכם עם הקפדה על קישוטים עדינים ולא רבים מידי.

טיפ נוסף, אם התחתנתם בטבע: חורשה, יער, חוף הים או ב גני אירועים ההנחיות זהות, אך במקרה זה תוכלו להשתולל עם הדמיון וליצור אלבום פחות קלאסי והרבה יותר כיפי וצבעוני.